Kurumsal Anasayfa
Kurumsal

Kategoriler

Kurumsal

ÖZ BAŞAK YEM SAN.TİC.LTD ŞTİ. 1995 yılında Bölge halkının yem ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş bir şahıs iştirakidir. 2001 yılına kadar toz yem üretimi ve çeşitli hammadde satışları ile faaliyetleri sürdürmüştür. 2001 yılından sonra gelişen hayvancılık sektöründe ihtiyaç haline gelen palet yem üretim tesisi kurulmuş olup aynı yıl palet yem üretimi ve satış ve pazarlanması faaliyetlerine başlanmıştır.

Halen Karma Yem ve Palet yem faaliyetlerimiz devam etmektedir. Yılların tecrübesini bölge halkıyla paylaşan fabrikamız kaliteli yem kalifiye eleman çizgisinden ödün vermemiş. Faaliyetlerini tüm Türkiye çapına yayarak devam etmektedir.

 

 Modern tesislere sahip kuruluşumuz ince ve palet yem üretiminde bulunmaktadır. Bilgisayar ve labarotuvar destekli üretimimiz degerli üreticilerimizin karlı hayvancılık yapabilmelerini desteklemek içindir.
        
        ÖZ BAŞAK YEM tüketen hayvanlar markamızın güvencesi altındadır.Zira dengeli ve zengin içerikli yemlerimiz hayvanlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini karşılar. Zengin vitamin+mineral katkısı ile hayvanlarınızın sağlıklı olmasını temin eder.
    
        

Özbaşak Yem 1995 yılından beri müşterileriyle beraber büyüyüp gelişerek, Türkiye hayvancılığının ilerlemesini sağlamış ve bu ilerlemeyi sağlamaya devam eden bir kuruluştur. Maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak, bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak en dengeli ve ekonomik beslenme ile sadık ve güvenilir müşteri portföyü oluşturmayı amaçlamaktadır.

 

 Faaliyetlerimiz
    -Karma yem ve Palet  Yem Üretimi, pazarlama ve satışı

    -Başarının sırrının müşteri memnuniyeti olduğu prensibiyle hareket ederek  çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

Misyonumuz

  • Tarımsal sanayinin ve hayvansal üretimin gelişmesinde katkıda bulunmak,

  • Tüketicilere yüksek kaliteli, güvenilir ve verimli ürünler sunmak,

  • Üretilen yemin bilinçli bir şekilde kullanılmasını sağlamak

  • Yürürlükteki yasalara ve ahlaki kurallara tam bağımlılık sağlanarak hayvancılık sektöründe büyümeyi ve verimliliği sağlamak.

Genç ve dinamik bir ekip ile deneyimli teknik elemanlarımız sürekli sizin yanınızda hizmet vermeye hazırdır.

 

Çalışmalarımızın en büyük desteği iş ortaklarımız olan bayi ve satış yerlerimizdir. Bol kazançlı ve bereketli günler dileriz..

 

ÖZ BAŞAK YEM SAN.

BAŞARILI ELEMANLARİ İLE HİZMETİNİZDEDİR

Haberler

Sosyal Ağlar

Son Eklenen Yazilar

Coptyright Çeliksoft Yukarı